ServiceImmo gebruikt cookies om de website naar behoren te laten werken, om functies voor social media te bieden en om onze website te analyseren. Op onze website kun je ons Cookiebeleid vinden.

Nièvre, Montigny-en-Morvan

REF.SI1281

SI1281, Montigny-en-Morvan foto-0 blur SI1281, Montigny-en-Morvan foto-0
SI1281, Montigny-en-Morvan foto-1 blur SI1281, Montigny-en-Morvan foto-1
SI1281, Montigny-en-Morvan foto-2 blur SI1281, Montigny-en-Morvan foto-2
SI1281, Montigny-en-Morvan foto-3 blur SI1281, Montigny-en-Morvan foto-3
SI1281, Montigny-en-Morvan foto-4 blur SI1281, Montigny-en-Morvan foto-4
Club ServiceImmo blur

Alle foto’s zien van dit huis?

Meld je aan bij Club Service Immo!

Meld je aan
Verkocht

€ 82.500

Bekijk foto's

Alle foto’s zien van dit huis?

Meld je aan bij Club Service Immo!

Alle foto’s bij huizen bekijken
Gratis eerste aankoop advies
Nieuwste aanbod via mail
Maak persoonlijke zoekprofielen
Favoriete huizen bewaren

Of

Bedankt voor uw registratie.

Sorry, we kunnen helaas niet met zekerheid vaststellen of je een mens of een geautomatiseerde bot/spammer bent. Hierdoor kunnen we het formulier dat je hebt ingevuld niet verzenden. Probeer het opnieuw of neem direct contact op met de makelaar via e-mail.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

Omschrijving

Vrijstaande fermette met grote schuur, op ca. 500 m²

Deze vrijstaande woning is in 2015 geheel gerenoveerd met behoud van het karakter van deze ‘oude’ boerenwoning. De woning is gelegen in een rustig gehucht in het ‘Park de Morvan’ in de buurt van het Lac Pannecière. Dit is geen woning met een mooi uitzicht of een groot terrein, maar wel met een intieme tuin en waar u niet zal worden gestoord door verkeer. Het is een prima uitgangspunt voor het maken van wandelingen in de prachtige natuur of naar het gezellige dorp Montigny-en-Morvan waar u in de ochtend uw pain of baguette bij de bakker/kruidenier haalt en in de avond een drankje kunt nuttigen in het gezellige café-restaurant. Met de auto bent u in een kwartier in Château Chinon, een dorp met 2 supermarkten, diverse horeca en gezondheidsdiensten. De afstand tot Parijs is ca 250 km en tot Utrecht ongeveer 750 km.
U komt het huis binnen via de entree in de woonkamer van ca. 37 m². De lichte woonkamer heeft een balkenplafond en bij de robuuste houtkachel is het goed toeven als de temperaturen weer zakken tot onder het zomer-niveau. Via een hal komt u bij de comfortabele badkamer en de gezellige eetkeuken met deuren naar het grote terras en het pad langs de woning. Hier komt u ook in de met groene hagen omsloten tuin met optimale privacy. Op de verdieping is een heerlijke ruimte van ca. 25 m² en een riante slaapkamer van ca 30 m².
Aan het huis grenst een grote garage/schuur met een entresol/vide en te gebruiken voor diverse doeleinden. Naast deze schuur is een carport, zodat uw auto in de zomer in de schaduw kan staan en in de winter niet sneeuwvrij gemaakt hoeft te worden.
Het huis is geschikt om permanent te bewonen, of als vakantiewoning, maar ook uitstekend te verhuren.
Kortom een prachtige woning in zeer goede staat en zeer geschikt voor mensen die rust op de eerste plaats stellen.

Kenmerken

Nabij
Montigny-en-Morvan
Woonhuis
120m²
Categorie
Boerderijen en plattelandswoningen
Type terrein
Tuin
Ligging
Gehucht
Bouwjaar
1850
Bouwtype
Vrijstaande woning
Elektriciteit
Ja
Water
Ja
Verwarming
Hout icm elektrisch
Afvoer
Aansluiting op de septic tank
Zwembad
nee
Voorzieningen
Binnen 5 minuten
Oppervlakte perceel
499m²
Energieverbruik
Broeikasgasemissies

Plattelandswoning

Oppervlakte gebouw
120
Kamers
3
Woonkamers
1
Keukens
1
Overlopen
1
Slaapkamers
2
Badkamer met douche
1
Garages
1
[ { "city": "Montigny-en-Morvan", "zipCode": "58120", "lat": 0, "lng": 0, "heading": 0, "pitch": 0 } ]
Bekijk kaart
smiley

Woning niet meer beschikbaar

Het is helaas niet meer mogelijk om op deze woning te reageren. Op zoek naar een vergelijkbare woning? Neem dan contact met ons op!

0920/991/31391